صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

ویژگی های دستگاه برش فولاد سیلیکون

دستگاه برش فولاد سیلیکونی دستگاه مناسب برای برش طولی مواد فلزی است. این نوارها را به یک رول باز می کند. پس از تمرین، به طور کامل ثابت شده است که دستگاه برش فولاد سیلیکون با عملیات آسان، برش با کیفیت بالا، استفاده از مواد بالا، سرعت سرعت بدون سرعت کنترل سرعت و مزایای دیگر.

از نقطه نظر ساختاری، دستگاه برش فولاد سیلیکونی شامل یک ایستگاه ذخیره سازی، واگن برقی سیم پیچ، یک سیم پیچ و چند بخش دیگر است که از ایستگاه ذخیره سازی برای ذخیره مواد اولیه مورد استفاده قرار می گیرد؛ و واگن برقی متوقف شده است مسئول ذخیره سازی ایستگاه ذخیره سازی مواد اولیه آماده به کار در uncoiler، و با افزایش، کاهش، حرکت به عقب و جلو و دیگر توابع را به حلقه باز.

دستگاه لغزنده در دستگاه برش فولاد سیلیکونی ساختار تک کانستور را تصویب می کند. با توجه به وزن زیاد مواد خام، لازم است که در پایان رول خاموشی، پشتیبانی کمکی اضافه شود. علاوه بر این، پایه uncoiler معمولا عملکرد حرکت و عقب در امتداد جهت موازی دستگاه واحد است، که به طور موثر و به سرعت می تواند هم ترازی مواد خام را کامل و بهبود دقت برش.

چنین دستگاه بسیار مناسب برای استفاده به عنوان کویل سرد، فولاد ضد زنگ، حجم Caitu، قلع و غیره، تجهیزات برش، می توان در ضخامت نوار 0.3-3mm، عرض کویل 1850mm، عمودی عرض برش 30mm .

ماشین برش فولاد سیلیکون برای پاسخگویی به الزامات مواد مختلف، محصولات برش از برش را می توان بهتر به پردازش واقعی استفاده می شود، به طور قابل توجهی بهبود استفاده از مواد، نه تنها ضایعات را کاهش می دهد، بلکه برای کسب و کار با برای بهره وری بیشتر.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو