صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

CNC طول برش ویژگی های خط و توابع

CNC برش طول خط عمدتا از ماشین، uncoiler، پل متوسط، سطح، ماشین برش، دستگاه برش، جدول دریافت، سیستم پنوماتیک هیدرولیک، سیستم CNC و دیگر قطعات مونتاژ؛ بر این اساس، خط طول برش CNC نیز با موتور سروو با دقت بالا، سیستم هیدرولیکی قابل اعتماد و سطح بالای فن آوری کنترل قابل برنامه ریزی برای اطمینان از تغذیه دقیق و برش، مجهز شده است.

CNC برش طول خط، اگرچه بسیاری از واحد ها، اما هر کدام از ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مانند ماشین می تواند در سمت چپ و راست حرکت می کند، به طوری که مواد به حرکت برطرف کردن دقیق؛ و پل متوسط ​​برای هدایت مواد از مدرسه خشن استفاده می شود به مدرسه خوب، منجر به سرعت دو سطح دستگاه مدرسه است.

نقطه اصلی CNC برش طول دستگاه برش است که از کنترل CNC استفاده می کند، نه تنها بهره وری برش، بلکه دقت برش نیز بسیار دقیق است. به همین دلیل، خط CNC برش طول عمر را به صورت خودکار برش می دهد.

در عین حال، برش CNC طول خط نیز می تواند انواع مواد سیم پیچ، تسطیح، نقاط برش، برش به اندازه های مختلف مشخصات مقطع عرضی صفحات، و به طور خودکار مرتب سازی بر اساس منظم، نه تنها به طور قابل توجهی بهبود بهره وری تولید، کاهش هزینه ها، اما همچنین اطمینان از کیفیت محصول، تا حد زیادی افزایش رقابت در بازار از شرکت.

CNC برش طول خط به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگرفته است در کویل سرد نورد، کویل گرم نورد، کویل فولاد ضد زنگ، برش کویل فولاد گالوانیزه، برش انواع بشقاب ثابت، مناسب برای محصولات فولاد ضد زنگ، لوازم الکتریکی، وسایل نقلیه و صنایع تولید ماشین آلات.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو