صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

نحوه راه اندازی CNC Kaiping واحد

روش های مختلف اشکال زدایی دستگاه های CNC مشابه هستند، اولین نکته این است که توجه داشته باشید که باید هنگام شروع پانچ پانچ، دستگاه CNC چگونه باید جهت عقربه های ساعت تنظیم شود تا سرعت فیدر را تنظیم کند، حرکت لغزنده کمی کندتر، به طوری که شما می توانید ببینید که لغزنده در حال حرکت به جلو و عقب است نایلون spacer و طول پیچ تنظیم است.

دستگاه CNC Kaiping در قدرت دستگاه آزمون قبل، ما باید توجه به بررسی مسیر تغذیه درست نیست؛ اگر سرعت مطبوعات یکسان باقی بماند، فاصله زمانی تغذیه باید از زمان طولانی کوتاهتر باشد، این زمان پیچ گوشتی باید برای اولین بار باشد، کاهش میله شناور برای کاهش فاصله، سپس پیچ تنظیم سرعت را در جهت عقربه های ساعت تنظیم کنید، این بار ، تغذیه آن می تواند مطابق سرعت مطبوعات است.

تنظیم قفسه و کنترل عددی واحد Kaiping به فاصله فیدر، با توجه به سرعت پانچ، طول تغذیه فیدر، تنظیم مناسب فاصله، مواد سطح بندی باید قادر باشد تا با موفقیت وارد فیدر و قالب شود. واحد CNC Kaiping در زمان پردازش، پروژه فوق می تواند تنها کنترل نرخ در محدوده مجاز، که همچنین در زندگی برنامه ریزی شده آنها است.

CNC Kaiping واحد در استفاده از زمان، Kaifeng دستگاه زنجیر غلتکی آستین ورق زنجیره ای خارجی، صفحه زنجیره ای و یا پین و ترکیب غلتک است. و سایش اصلی و پاره شدن زنجیر بین پین و آستین رخ می دهد، بنابراین صفحات داخلی و خارجی زنجیره ای باید مقدار کمی از ترخیص را قبل از آن بگذارند تا آستین روان کننده نفوذ کند. دستگاه کایپینگ در فاصله دو محوره محور واقع در زمین اشاره دارد.

CNC Kaiping واحد در استفاده، مقدار پوشیدن آن مربوط می شود، لازم است توجه شود که از مقدار مجاز بیش از حد مجاز نیست، این بار این است که می توان آن را به عنوان سایش طبیعی و پاره شدن در نظر گرفته شود. CNC دستگاه های کینگینگ اجرا می شود، ارتفاع میانی افراد سنگین را کاهش می دهد، اوج خود را از دست می دهد، سطح تماس واقعی افزایش می یابد، سرعت سایش کاهش می یابد.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو