صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

واحد تراش CNC از روش های عملیاتی

قبل از کارکردن واحد برش CNC، باید مراقبت از PPE را از جمله لباس های جانبی، کلاه، و کفش کار و سایر موارد مرتبط با آن، مورد توجه قرار دهید. بعدا، هنگام استفاده از واحدهای برش CNC، توجه به بررسی تجهیزات فوق تخریب نمی شود، در صورتی که این امر باید تمیز شود. هنگامی که دستگاه در حال اجرا است، می تواند چیزی در قسمت چرخشی آن قرار ندهد.

واحد برش CNC نمی تواند در اطراف مواد قابل اشتعال و مواد منفجره ذخیره شود، این بار باید مراقب اقدامات ایمنی آتش باشد؛ مخزن روغن که سطح روغن طبیعی نیست را بررسی کنید، ببینید که آیا افت کیفیت روغن، نقاط روانکاری برای هر یک از آن باید روانکاری شود؟ شیر کنترل، لوله، تیغه و اسپیندل آن را بررسی کنید و قطعات دیگر سایش و یا کرک نداشته باشید، پیچ را باز نکنید؛ بررسی مدار الکتریکی آسیب دیده نیست، جعبه برق وجود ندارد بوی یا غیر طبیعی است.

واحد تراش CNC در عملیات، اول این است که توجه داشته باشید باید شروع به گردش آب، شروع به گردش آب سرد در همان زمان باید بررسی کنید که تجهیزات به درستی کار نمی کند؛ سپس قدرت را روشن کنید، مطمئن شوید که چراغ برق روشن است، موتور را بگذارید، موتور را به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه بگذارید، موتور را در طول دوره بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که عملکرد طبیعی موتور، صدای غیر طبیعی نیست.

واحد تراش CNC عملیات دویدن، پس از بستن برجک برای بررسی لبه چاقو وضعیت و اتصال پیچ، و سپس فشار دهید. تجهیزات، مداوم و یا یک عمل واحد در صورت وقفه هنگامی که وضعیت، توجه به دکمه اضطراری را فشار دهید. هنگام برش، طرف تخلیه باید ایستگاه به شدت ممنوع باشد.

واحد برش CNC در عملیات، در طول برش و فشار دادن، این بار برجک باید باز شود؛ در این مرحله، دستگاه برش CNC پس از عملیات، توجه را به مطبوعات تحت دکمه توقف، برق را خاموش، تمیز کردن سلامت تجهیزات، انجام کار خوب از اقدامات باران و رطوبت.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو