صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

نصب و راه اندازی ماشین آلات قطعه فلزی جمع و جور

دستگاه برش فلزي کامپکت يک دستگاه برش فلزي است که به دليل ساختار جمعي آن، نه تنها کوچک است، بلکه آسان است. اما آیا نصب و راه اندازی تجهیزات و یا قبل از آن به بهره برداری می رسد، دستگاه برش فلز جمع و جور است که به هر جنبه ای از الزامات آن برسد.

به منظور اطمینان از موقعیت دقیق ماشین برش فلز بر اساس بر اساس بالا، خط مرجع باید با توجه به پرچم مرکز تنظیم شده پس از نصب تجهیزات در محل نصب شده است. خط مرجع باید بر روی قاب خط برای تنظیم و با هماهنگی با چکش سیم مرکز نقطه آویز؛ باید به طور منظم در هنگام استفاده مجدد استفاده شود تا از جابجایی سیم جلوگیری شود.

در مرحله دوم، ارتفاع ماشین فلزی کوچک فشرده نیز باید تنظیم شود. سطح کار اصلی تجهیزات باید به عنوان مرجع اندازه گیری یا سطح مرجع اندازه گیری انتخاب شود. بر اساس نقطه مرجع دائمی، مرجع کمکی باید در نزدیکی تجهیزات برای تسهیل نصب تجهیزات در تنظیم ارتفاع تنظیم شود.

پارامترهای تنظیم شده همچنین سطح فلزی نوار ابزار و عمودی، سطح کار دستگاه و یا مونتاژ سطح اتصال، جمع می توانید سطح سطح را مستقیما اندازه گیری کنید؛ و نصب قطعات جداگانه می تواند سطح باشد.

تنظیم عمودی دستگاه برش فلز جمع و جور می تواند روش اندازه گیری سیمی حلق آویز را برداشته، یک قاب سیم در بالای دستگاه قرار داده و یک سیم فولادی را در بالا و یک چکش سیم در انتهای پایین آویزان می کند. برای جلوگیری از نوسان چکش سیم، به طوری که داده های اندازه گیری دقیق باشد، چکش سیم باید در یک بشکه قرار داده شود، و سپس از میکرومتر قطر داخلی استفاده شود تا اندازه گیری فاصله بین تجهیزات و سیم فولادی، اندازه گیری محل A، B دو امتیاز، با توجه به فاصله بین دو نقطه، آیا می توان تفاوت بین عمودی را محاسبه کرد.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو