صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

ترکیب سیلیکون فولاد برش خط و استفاده از آن فرکانس

در مقایسه با دیگر مواد فولاد سیلیکون است با کیفیت خوب و ویژگی از نظر ارزش از دست دادن آهن و چگالی شار مغناطیسی و سختی و گین، یکنواختی ضخامت پوشش نوع فیلم و مشت زدن اموال پس از آن تجهیزات برش طبیعی است. رایگان برای انتخاب است اما باید به ویژه سیلیکون فولاد برش خط تولید برای اطمینان از کیفیت برش آن را انتخاب کنید.

 

بسیاری از فولاد سیلیکون دیسک خط به طور کلی, هدایت, اتاق های برش، کشش، سیم پیچ و مکانیسم های دیگر تشکیل شده است. آنها را بر اساس ترتیب خاص نصب شده و فولاد سیلیکون درست زیر همکاری مشترک قطع شده است. ، در حالی که کیفیت برش ایده آل.

 

اما در گذشته بسیاری از ماشین آلات برای تخلیه، اتاق های برش و کشش از سیلیکون فولاد خطوط مستقل قطب رانده و عمل بودند. بنابراین، مراحل تغذیه, تغذیه و تخلیه از فرآیندهای مختلف متناقض بودند. فولاد سیلیکون به راحتی بین بخش های برش و برش و پیچ در پیچ انباشته شده است. سیلیکون فولاد به راحتی تغییر شکل است، که تحت تاثیر فولاد سیلیکون دیسک، سیم پیچ فولاد سیلیکون پس از دیسک.

 

در مورد دیگر فرکانس در خط تولید برش فولاد سیلیکون برای کنترل عملکرد موتور مانند تخلیه، نصب دیسک و تا اطمینان از تغذیه، تغذیه و تخلیه از مراحل به منظور اطمینان از کشش فولاد سیلیکون. هموار می توان برش.

 

فرکانس در فولاد سیلیکون دیسک خط همان است که در ساير تجهيزات مورد استفاده است و همچنین از آهن هسته، دستگاه بسته مخازن سوخت و غیره تشکیل شده است. در طول فرآیند برش ورق فولاد سیلیکون پارامترهای برش انعطاف پذیری با توجه به ضخامت و عملکرد و الزامات مواد تنظیم می توانید. برای اطمینان از کیفیت.

 

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو