صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

ویژگی های طراحی سیستم خطی با سرعت بالا

خط برش با سرعت بالا یک خط برش معمولی است که می تواند به طور موثر برش مواد فلزی و کیفیت عالی برش را با همکاری موثر یک سری از واحد ها. ویژگی های طراحی این سیستم خطی با سرعت بالا چیست؟

در یک طول مشخصی از طول خط برش به طول، نه تنها می تواند طول و ضخامت مواد مختلف برش، و اندازه محصول پس از برش خطا بیش از 1 میلی متر، نشان می دهد که خط تولید برش دقیق بسیار بالا است؛ آن را نیز با برش قراضه، دو ایستگاه چند برش برش و دیگر ویژگی های منحصر به فرد، یک خط برش عادی را نمی توان مقایسه کرد.

با توجه به تجربه کاری گذشته، ورق فولاد پس از برش خط برش کوتاه می شود. به منظور غلبه بر این مشکل، الگوریتم نظارت بر دما و جبران به خط طول برش با سرعت بالا اضافه می شود تا سیستم را کنترل کند تا مسیر برش را در هر زمان تنظیم کند تا مطمئن شود. در مورد برش های داغ برش خورده برای دیدار با محصول الزامات دقت

در عمل، فرآیندهای اصلی برش با سرعت بالا به طول خط شامل اسکن کردن طرح صفحات فولاد، لانه بندی محصول، بهینه سازی مسیر برش، کنترل برش خودکار، مشت زدن کارخانه، گزارش کار و غیره، که می تواند پردازش مواد در یک زمان و کاهش هزینه تجهیزات تنظیم، صرفه جویی در هزینه ها.

در خط برش سرعت بالا، کنترل کننده حرکت، PLC، اندازه گیری دما، تجهیزات پانچ و دیگر چهار نوع تجهیزات ارتباطی و تمام ارتباطات سریال وجود دارد؛ کنترل کننده حرکتی که 14 محور را کنترل می کند، نشان دهنده بخش نرم افزاری آن توانایی نیز بسیار قدرتمند است.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو