صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

معرفی خط خط کویل هیدرولیک آلومینیوم

برای اطمینان از کیفیت تجهیزات خط تولید، ما باید به کار بازرسی و پذیرش خط برش کویل آلومینیومی هیدرولیک آلومینیومی توجه داشته باشیم. به عنوان کاربر، ما باید آزمون دقت استاتیک از خط تولید سیم کربن آلومینیوم هیدرولیک آلومینیوم را با تولید کننده تجهیزات به پایان برسانیم. اگر مورد واجد شرایط پذیرش بیشتر باشد.

می توانید از قطب مربع برای اندازه گیری تفاوت بین شانه های دو محور در خط برش آلومینیومی هلیوم آلومینیومی به طور پیش فرض استفاده کنید. پس از دانستن انحراف، دو حلقه ناز را از حلقه نازک ارائه شده انتخاب کنید، تفاوت آنها برابر با این انحراف است، سپس بر روی آبرامر نصب شده تا این انحراف را جبران کنید.

به این ترتیب، خط برش کویل الماس آلومینیوم هیدرولیک آلومینیوم شرایط برای تکمیل اولین شکاف برش، برش برای دانستن اولین شکاف در آینده زمانی که همه برش اساس، باید تکرار شود، به طور دقیق تعیین دو حلقه های نازک تفاوت دقیق ؛ در خط با مورد استاندارد می تواند دو مجموعه حلقه نازک ثابت.

پذیرش اساسی خط برش کویل های آلومینیومی هیدرولیز آلومینیومی می تواند در مرحله تولید و راه اندازی آزمایشی قرار گیرد. ابزار و ابزار مورد نیاز برای اشکال زدن خطوط برش آلومینیومی هیدرولیک آلومینیوم باید به شدت مطابق با مشخصات شماره سفارش داده شود، اما باید به ایمنی توجه داشته باشید.

خط الراس خط برش آلومینیومی هیدرولیک آلومینیوم، ما باید کاملا تیغه ها و ابزارهای دیگر را در هر دو طرف تمیز نگهداریم، زیرا هر نوع زباله، گرد و غبار، چربی، فیبر به طور جدی روی دقت برش تاثیر می گذارد؛ در صورت لزوم، سپس با بنزین شستشو دهید، روغن را اعمال کنید و چاقو را نصب کنید.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو