صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

واحد برش فولاد سیلیکونی برش بخشی بر سیستم کنترل الکتریکی

صحبت از بخش برش فولاد سیلیکونی برش بخشی بر سیستم کنترل الکتریکی، اول از همه یک ناخالصی وجود خواهد داشت، برای باز کردن کویل آلومینیومی ورودی استفاده می شود، ارائه انواع قطر کویل ممکن است تحت کشش ناخن، برای uncoiler قطر از کویل آلومینیومی قادر به انجام محاسبات در زمان واقعی است، و سپس می گویند، آن را برای کنترل کشش ثابت بخش ناخالص استفاده می شود.

خرد شدن دستگاه برش فولاد سیلیکون بر روی سیستم کنترل الکتریکی بخشی از رول خرج کردن، زمان پوشیدن کمربند برای کمک به uncoiler به صفحه آلومینیوم به جهت coiler، هنگامی که دستگاه بر روی رول کار می کند، نه شرکت در کار ، اما همچنین رول بالا برای کمک به بازی برش دیسک برای ارائه unwinding از تنش رو به جلو برای جلوگیری از لغزش دیسک برشی.

قیچی های شکسته در بخش سیستم کنترل الکتریکی از دستگاه های برش فولاد سیلیکونی شکسته استفاده می شود تا سرب در پیش بینی نیازهای عملیاتی و عملیاتی مورد استفاده قرار گیرد. چاله های لئوپور در این سیستم برای رها کردن کویل ورودی استفاده می شود. اثر تنش های داخلی متفاوت در جهت عرضی بر روی نوار پس از برش طولی. در غلطک سرعت آن، یعنی، بخش برداشت از نقطه اندازه گیری سرعت خطی، در همان زمان، یعنی توجه به مبنای محاسبه قطر کویل کویل.

دیسک قیچی در بخش سیستم کنترل الکتریکی از دستگاه برش فولاد سیلیکونی شکسته نیز تجهیزات اصلی برای این ردیف ماشین برای انجام برش طولی نوار است و در عین حال برای کاهش مواد اضافی در هر دو طرف از مواد آلومینیومی یا کیفیت قطعات غیر سازگار، به طوری که انتهای چپ و راست رول محصولات نهایی مطابق با الزامات کیفیت است.

در نهایت، سیستم کنترل الکتریکی بر روی برش فولاد برش فولاد سیلیکونی واحد اصلی، این است که آن را در متالورژی سیاه در میان نوار فولادی، فولاد ضد زنگ و یا فویل آلومینیوم، فلز فلزات غیر آهنی مس مس فلزی فلزی و سایر صنایع مشابه استفاده می شود سیستم کنترل کولینگ مربوطه. به همین دلیل سرعت چرخش ماشین فولاد سیلیکون Slitting سرعت نسبتا بالا است، به این معنی است که ما باید به ظهور پدیده نامناسب لبه های زباله توجه کنیم.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو