صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

نوار لولر مربوط به اصول

لولر نوار با مرگ بالا و مرگ پایین تر ارائه شده است، در مرگ بالا fixedly به میله بالایی سیلندر هیدرولیک که متصل، بدنه سیلندر سیلندر هیدرولیک در قاب پشتیبانی ثابت، مرگ بالا و پایین می میرند در فشرده هستند قالب, کانال آب خنک کننده مستقل است و خروجی و ورودی از کانال آب خنک کننده بود در قالب بالا یا پایین قالب قرار گرفته است. حداقل پنج غلطک از ورودی به لولر نوار را همان شعاع / مرکز به مرکز نسبت به levelers معمولی.

 

نسبت شعاع / فاصله مرکز به مرکز حداقل پنج آخرین رول از ورود به نوار لولر سپس مشابه decurler است و سودمند که مرکز بین غلطک متوسط لولر نیز فاصله است بزرگ را افزایش می دهد. پس از عمليات حرارتي سريع و خنک کننده در همان زمان، برای جلوگیری از ناخالصی در ابزار و یا فرسایش شمش تیغه این زمان برای اطمینان از اینکه ابزار و یا سطح شمش و سختی کیفیت ساختار metallographic برای جلوگیری از آلودگی روغن خنک کننده است.

 

صحبت از نوار لولر دستگاه تجهیزات پیکربندی خاص، که بر اساس نیاز مشتری و تعداد غلطک لولر و سنگین, به طور کلی است که وجود داشته باشد دو 7,9,11,13 غلتکی و عمومی وجود دارد چهار 11,13,15,17,19 سنگین غلطک غلتک های 17,19 شش سنگین.

 

پیکربندی دستگاه لولر نوار اصلی خواهد شد شامل ماشین تغذیه uncoiler، پالت فشار دستگاه شش سطح میزبان و سپس می گویند، درست است که وجود خواهد شد قابل ردیابی و سیستم انتقال میز بالابر، علاوه بر این، این تجهیزات که برش است، وجود خواهد داشت و دندانه دار کردن اگزوز هوا دو لایه، بالابر هیدرولیک و تخلیه واگن برقی، سیستم های هیدرولیک و سیستم کنترل الکتریکی.

 

این نوار لولر خط تولید سیستم هیدرولیک است جزء اصلی تایوان قطعات با دقت بالا استفاده می شود. نوار لولر در طول سیستم ردیابی استفاده می شود Lenze آلمان موقعیت سروو سیستم کامل کنترل خواهد شد. بعد، سیستم کنترل الکتریکی مورد استفاده در نوار لولر وارداتی PLC برنامه کنترل کننده و لمسی روی صفحه نمایش است.

http://www.pxslitter.com/

 


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو