صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

ساختار و ویژگی های دستگاه برش CNC

واحد برش CNC، که عمدتا برای برش طولی مواد فلزی مانند ورق فولاد سیلیکونی، نوار و نوار آلومینیومی استفاده می شود. پارامترهای فنی این دستگاه عبارتند از: ضخامت مواد، عرض و وزن ناخوانا، قطر داخلی و خارجی، قطر سیم پیچ، خطای موازی قطعه، خطای عرض برش، حالت کنترل سرعت، سرعت و تجهیزات و توان کل تجهیزات. منطقه این دو . اینها همه پارامترهای مهم هستند، بنابراین ضروری هستند.

علاوه بر این، دستگاه به طور کامل هیدرولیک و تقسیم گاز تولید می شود. در عمل، به دلیل استفاده از کنترل PLC، به طور خودکار اجرا می شود، و به طور خودکار عرض عرض را برای تنظیم مناسب آن تنظیم می کند.

ویژگی های واحد برش CNC به شرح زیر است:

(1) در برش، دو شغل تغییر ابزار و برش ردیف بدون جداسازی شفت برش انجام می شود. به عنوان یک نتیجه، اتوماسیون اتوماتیک و کارکرد آسان با مقادیر بالاتری در میزان برش است.

(2) این است که مواد خام را به صورت عمودی برش دهیم تا عرض مطلوب محصولات مختلف را به دست آوریم و می تواند بعنوان یک فرآیند آماده سازی برای خالی باشد. علاوه بر این، استفاده از ابزار های مختلف، می تواند انواع فلزات غیر آهنی برای برش. از آنجا که دستگاه برش CNC برای عملیات اتوماتیک است، بنابراین بازدهی تجهیزات می تواند تضمین شود.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو