صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

صفحات ضخیم کینگینگ با استفاده از نقاط توجه و برنامه های کاربردی

1. ماشین Plate Kaiping در استفاده، چه برخی از اقدامات احتیاطی وجود دارد؟

دستگاه Plate Kaiping، استفاده از فرایند، برخی از اقدامات احتیاطی، عمدتا برای: اگر شما یک استثنا یا تاثیر چنین انحرافی را پیدا کنید، پس از آن باید فورا برای تعمیر و نگهداری خاتمه دهید. اگر اضطراری نیست، ممنوع است که از دکمه توقف اضطراری استفاده نکنید. علاوه بر این، قدرت تجهیزات، ممنوع است که بدون اجازه مجددا کشیده شود.

2. در استفاده از محدوده، ماشین باز بشقاب کوچکتر از دستگاه معمولی کایینگ است؟

دستگاه کایینگ، ضخامت کایینگ به ابعاد 0.18 تا 25 میلی متر است، مقاومت در برابر اندازه تا 0.1 میلیمتر است. بنابراین، آن را می توان در دامنه ضخامت پردازش شده است، 0.14-25mm است. ماشین آلات ماشین آلات کینگ، که ماشین کویزینگ در یک ماشین است. هدف اصلی برای بشقاب ضخیم است، بنابراین محدوده پردازش آن، کوچکتر است، با دستگاه معمولی کایینگ ماشین غیرممکن است، همان است.

3. Kaiping آلومینیوم، آیا ما می توانیم از دستگاه ماشین آلات Kaiping استفاده کنیم؟ علاوه بر این، فولاد کاپینگ را باز می کند؟

با این حال، کایینگ آلومینیوم را می توان از دستگاه کایینگ استفاده کرد، با این حال، آیا دستگاه ضخیم سازی کینگینگ را استفاده می کند یا خیر، این است که وضعیت واقعی و استفاده از الزامات را ببینید. در صورت لزوم، به طور کلی در دسترس است، می توانید از کاپینگ معمولی استفاده کنید. فولاد کینگینگ فولاد، نوار فولادی مستقیما ریخته می شود، آن را به دستگاه کینگینگ بکار می برد. با این حال، استفاده از این دستگاه از ماشین آلات می باشد.

4. Plate Kaiping machine، اگر مرکز اصلاح و مرکز uncoiler با جهت مرکز همپوشان نباشد، سپس صفحه Gaising، چه تاثیری دارد؟

دستگاه Plate Kaiping، اگر مرکز اصلاح و مرکز uncoiler با جهت مرکز همخوانی ندارد، پس صفحه Gaising، تاثیر زیادی ندارد، زیرا چرخ اصلاح توسط نیروی بستن، صفحه می تواند جلوگیری از پدیده انحراف رخ می دهد. با این حال، اگر آن را در ورق، مشکلات وجود دارد.

http://www.pxslitter.com/

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو